• info@nakliyaturk.com
  • 0850 840 1 500
TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
206 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Belirtilmemiş
  • ADRES: Yeşil Yurt Mahallesi Mavi BUlvar Üzeri Burak Apartmanı 61/B MAVİBULVAR GROSERİ YANI SEYHAN / ADANA
  • TELEFON: 0322 224 4930
  • SOSYAL MEDYA:

FİRMA HAKKINDA

1992 yılında kurulan firmamız; taşımacılık sektöründe faaliyete geçmiş aradan geçen 22 yıllık süreçte teknolojik gelişmeleri takip ederek siz müşterilerimiz için kaliteli ve güvenli taşımacılığı yapmaktadır.

Misyonumuz

Nakliye işi bize verildiği anda her araba için uzman elemanlar göndermekteyiz. Marangoz, tesisat ve elektrik işleri için görevli personelimiz bu tür eşya ve elektronik aletleri söküp, yeni yerinde montaj yapmaktadır. Tecrübeli bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri hizmetlerinde en iyiyi sunarken, asgari maliyet, azami fayda yoluyla kalite ve karlılığı gerçekleştiren ekolojik dengelere ve toplumsal değerlere duyarlı olan çalışma ortamında çalışanların, kalıcılığını ve kesintisiz gelişimini sağlayarak büyük başarılara ulaşmalarını hedefleyen bir kurum olmak. Firmamız, uzman personeli ve en uygun araç filosu ile hizmet vermektedir. Şahinler Taşımacılık evden eve şehir içi ve şehirler arası yük taşımacılığında rakipsiz taşımacılık firmasıdır.

Expertiz Hizmeti

NUR TAŞIMACILIK olarak expertiz hizmetini ücretsiz olarak vermekteyiz. Evden eve nakliyeniz sırasında sizin güvenceniz olarak eşyalarınız sigortalı bir biçimde nakliye edilmektedir. Evden eve nakliyat işlemi sırasında sizden sorumlu bir elemanımız görevli olarak yanınızda yer alıcaktır. Şahinler Taşımacılığı seçtiğiniz için teşekkür

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.